Najnowsze wiadomości RSS sugerują, że RSS może oznaczać „Really Simple Syndication”, „Rich Site Summary” lub prawdopodobnie inne interpretacje tego akronimu. Narzędzie RSS to takie, które może dostarczyć technologię tam, gdzie jest wymagana.

RSS to prosta technologia, która umożliwia każdemu łatwe publikowanie informacji ze swoich witryn internetowych w celu ostrzegania subskrybentów o istnieniu nowych i świeżych informacji. Czym więc jest narzędzie RSS?

Narzędzie RSS

Korzystając z RSS, Ty jako wydawca możesz również udostępniać jak zarabiać na tik toku swoje informacje innym webmasterom za pomocą technologii RSS. Artykuły marketingowe są dobrze znanym źródłem ruchu na stronach internetowych, a dostarczanie wiadomości za pomocą RSS jest bardzo skutecznym sposobem dostarczania ruchu do Twojej witryny. (Na końcu strony znajduje się link do artykułów marketingowych i najnowszych wiadomości RSS).

Technologia dostarczania RSS istnieje od wielu lat; sięga jej najwcześniejszego wcielenia w 1997 roku. Wiadomo, że następujące podmioty stosują i wykorzystują tę technologię:

o Google

o Yahoo

o Microsoft

o Amazon

o IBM

o Jabłko

o eBay

Pytanie brzmi, czy możesz pozwolić sobie na pozostanie w tyle?

Jakie narzędzia są dostępne?

Celem tego artykułu jest spojrzenie na RSS jako sposób dostarczania treści do Twojej witryny internetowej, który, jeśli zostanie wykonany poprawnie, jest sposobem na uzyskanie ukierunkowanego ruchu. Gdy Twoja witryna została już złapana przez wyszukiwarki, RSS może dostarczać świeżą zawartość poprzez pobieranie kanałów z innych witryn. Tak długo, jak wybierzesz witryny, które zawierają treści tematyczne, będziesz mieć regularnie świeżą treść tematyczną na swojej stronie internetowej.

A wyszukiwarki to pokochają, kropka.

To dla ciebie bardzo potężna broń.

Blogowanie — co to jest?

Artykuł na temat RSS nie byłby kompletny bez wzmianki o blogach. Pod wieloma względami blogi są synonimem RSS. Blog to doskonałe medium do dostarczania kanałów RSS.